Наші радіоаматори

(сайт Відокремленого підрозділу ГО "Ліга радіоаматорів України" в Рівненській області)

UR5KB

Зозуля Сергій Львович

Проживає в місті Рівне. Дуже досвідчений радіоспортсмен Рівненщини. Віддає перевагу УКХ. Апаратура: ICOM-746, ICOM-706MK2G

UR5KEK

Озарчук Олександр Аркадійович

Проживає в місті Сарни Рівненської області. Апаратура: трансивер UA1FA, антенна промінь довжиною 84 метри.

UR3KK

Федчук Микола Петрович

Проживає в с.Бочаниця Гощанського району Рівненської області. Ентузіаст телеграфу та діапазону 160 метрів. Апаратура: трансивер UA1FA+PA. Антенни: Дельта на 80м, Вертикал на 160м. В організації відповідальний за  технічну підтримку. 

Контакт: ur3kk@i.ua

US3UT

Матвійчук Валерій Миколайович

Проживає в смт Княжичі Київського району. Обраний членом Ради Ліги радіоаматорів України від організації. Любить виконувати умови різноманітних аматорських дипломів. Апаратура: трансивер Yaesu FT2000+PA. Антенни: І.V. на 80м, 40м. Дипломний менеджер організації.

Контакт: us3ut@i.ua

UW5KW

Ткачук Володимир Васильович

Проживає в м.Здолбунів Рівненської області. Ентузіаст цифрових видів та телеграфу. Апаратура: трансивер ICOM-746. Антенни: горизонтальна дельта на 80м, вертикальні дельти на 40м, 30м, 20м. Голова відокремленого підрозділу.

Контакт: uw5kw@i.ua 

UX0KR

Сидоров Володимир Володимирович

Кандидат в майстри спорту України. Проживає в м.Рівне. Відповідальний за QSL-обмін та проведення експедицій. Ентузіаст цифрових видів та телеграфу. Апаратура: трансивери Kenwood TS2000, Yaesu FT857D. Антенни: Вертикали на 40м-10м.  Заступник голови. 

Контакт: ux0kr.rivne@gmail.com  

US7KC

Драгунов Олександр Вікторович

Майстер спорту України. Проживає в м.Вараш. Любить цифрові види спорту, постійно приймає участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Апаратура: трансивери ICOM 756 PRO3, Kenwood TS850, PA. Антенни: I.V. на 80м, 40м, Дельта на 80м, 40м, RR-33 на ВЧ діапазони. Відповідальний за підготовку та участь в спортивних змаганнях.

Контакт: us7kc@ukr.net 

UT5EL/A

Горець Юрій Петрович

Майстер спорту України. Проживає в с. Вири Сарненського району. Учасник та організатор багатьох радіоекспедицій (як всеукраїнських так і міжнародних). Трансивери: Sun SDR2 Pro, ICOM 9700. Антенни: I.V. на 80м, 40м, вертикал на 160м, ягі на ВЧ діапазони. Різноманітні УКХ антенни. Голова УКХ комітету.

Контакт: ut5el@gmail.com